You are currently viewing Wizytówki online – czyli sposób na stworzenie pozytywnego wizerunku firmy

W ostatnim czasie szczególnie popularne stało się rozwiązanie drukarni internetowych jakim są wizytówki online. Opcja ta pozwala klientowi na zlecenie za pośrednictwem strony internetowej wykonania konkretnych wizytówek, zgodnie z parametrami złożonego zamówienia.

Wizytówki online i parametry zlecenia

wizytówki onlineWizytówki projektowane online to opcja strony która umożliwia klientowi określenie za jej pomocą wspomnianych już parametrów zlecenia. Przy czym pod pojęciem parametry zlecenia rozumiemy tu takie czynniki jak: nakład w jakim mają zostać wykonane wizytówki, rodzaj papieru na jakim maja one zostać wydrukowana, czyli jego gramatura, a także rodzaj druku jaki ma zostać zastosowany przy ich wykonywania (cyfrowy, offsetowy), jak i kształt w jakim maja być wizytówki – kształt narożników, a także wielkość. Parametrem, którego omówieniu należy poświęcić więcej miejsca jest wzór zgodnie z którym wizytówka ma być wydrukowana. I tak jeżeli chodzi o wybór wzory wizytówki to zwykle mamy tu kilka opcji. Internetowa drukarnia umożliwia klientom wgranie własnego projektu wizytówki czy to stworzonego za pomocą takiego narzędzie jakim jest program do wizytówek czy też projektu przygotowanego przez inna drukarnie, fakt pochodzenia szablonu nie ma tu znaczenia jednak pamiętać należy, ze musi być on dostosowany do wymagań druku – odpowiednie marginesy, rozmieszczenie tekstu i grafiki.

wizytówki onlinePonadto możliwe jest przy wykorzystaniu takiego narzędzia jakim jest kreator wizytówek wybranie jakiegoś gotowego wzoru lub też zlecenie internetowej drukarni stworzenie projektu na indywidualne zlecenie. Wówczas poprzez kontakt czy to telefoniczny, czy mailowy określa się oczekiwania wobec projektowanego szablonu wizytówki.nadmienić należy, że projektowanie wizytówek przez drukarnie to usługa z reguły płatna dodatkowo. Warto zatem przy składaniu takiego zamówienie zaznaczyć, że zarówno kolorystka wizytówki jak i grafika na niej zamieszczona, o ile takowa będzie się na niej znajdować, powinna nawiązywać do barw firmowych jak i branży w jakiej dana firma działa. Na jakie rozwiązanie byśmy się nie zdecydowali należy pamiętać, że wizytówka powinna być z zasady prosta i czytelna, jednak zapadająca w pamięć i przyciągająca wzrok. Nie mniej możliwość zamówienia za pośrednictwem strony internetowej dowolnych wizytówek sprawia, że jest to niezwykle wygodne i praktyczne rozwiązanie, oszczędzające dużo czasu klientów.

Dodatkowo opcja wizytówek online proponowana przez coraz większa liczba drukarni sprawia, że nie tylko w sposób niezwykle wygodny można złożyć zamówienie, ale i dzięki temu można porównać oferty różnych zakładów poligraficznych sprawia, a to sprawia, że można znaleźć w łatwy sposób także najkorzystniejszą ofertę pod względem cenowym.