You are currently viewing Trójdzielne kalendarze z własnym nadrukiem

Kalendarz jest niezbędnym gadżetem w każdej firmie. Dzięki niemu można odpowiednio rozplanować pracę nad konkretnym projektem, ustalać daty spotkać oraz terminów ostatecznych rozliczenia się z kontrahentami. Warto więc posiadać swój własny kalendarz trójdzielny, który może posłużyć również jako element reklamowy firmy.

Kalendarze w dużym nakładzie

kalendarze trójdzielne dla firmPodsumowując wszystkie wykonane zlecenia można wysłać kalendarz w podziękowaniu za owocną współpracę, a także obdarować nim swoich pracowników. Aby był on praktyczny wcale nie musi występować w formie książkowej. Zdecydowanie bardziej nada się taki kalendarz, który pozwoli spojrzeć w przyszłość bez wertowania kartek. Decydując się na zamówienie kalendarzy trójdzielnych istnieje możliwość stworzenia własnego wzoru, przesłania fotografii a nawet wybrania konfiguracji wszystkich okienek. Jako, że jest to najczęściej wybierana forma reklamy można poprosić o współpracę przy tworzeniu projektu inne firmy, których logo później zostanie zamieszczone na dole kalendarza. Wybierając wśród ofert wielu drukarni warto szukać takiej, która oferuje tanie kalendarze trójdzielne dla firm. Zazwyczaj przy dużym nakładzie oferują one spore zniżki, bądź nawet kilka sztuk przekazują za darmo.

kalendarze trójdzielne dla firmNajważniejszym elementem podlegającym zmianie jest główka kalendarza, którą należy odpowiednio zagospodarować, by stanowiła dobrą reklamę firmy. Niekiedy wybiera się zwykłe zdjęcie, jednak teraz, kiedy dostępnych jest wiele opcji zdobień można wykonać tłoczenia, złocenia oraz nadruki w różnych kolorach. Każdy z produktów posiada przesuwne okienko, aby być na bieżąco z terminami. Poza tym zapakowane są one w tekturowe koperty, na których na życzenie klientów wykonywane są nadruki z dedykacją dla konkretnego klienta, bądź pracownika. Ciekawym i dość nowym rozwiązaniem są kalendarze z mechanizmem zegarowym, które poza dniem tygodnia oraz imieninami informują także o aktualnej godzinie. Taki gadżet na pewno wyróżni się w biurze i każdego dnia będzie przypominał kontrahentom o firmie, która podarowała im kalendarz trójdzielny. Zamawiając kalendarz z własnym nadrukiem warto, aby był on dobrze przemyślany.

Taki gadżet reklamowy będzie służył współpracownikom przez cały rok, dlatego warto aby mile się kojarzył. Wybór kalendarza trójdzielnego daje możliwość zaznaczenia terminów z dwumiesięcznym wyprzedzeniem, co będzie przypominało przed deadlinem o zakończeniu projektu. Eleganckie opakowanie pozwala sprezentować kalendarz pod choinkę oraz spersonalizować go dzięki indywidualnym nadrukom.