You are currently viewing Jakie zalety mają ekologiczne torby papierowe?

Czas foliowych torebek powoli mija. Obecnie są one uznawane nie tylko za nieekologiczne, ponieważ rozkładają się na wysypiskach przez długi czas, a nie zawsze da się je poddać recyklingowi. Są także mało praktyczne, nieestetyczne i coraz droższe, ze względu na nakładane podatki na wyroby, które nie są eko i biodegradowalne.

Torby papierowe dla każdej firmy

producent toreb papierowych Z drugiej strony nie zawsze zabiera się na zakupy torby bawełniane, czy polipropylenowe. Czy torba jednorazowa może być ekologiczna? Czy foliówki da się zastąpić? Czy da się tanio i dobrze pakować prezenty dla klientów? Producent toreb papierowych z logo na pewno będzie miał dla każdego świetne rozwiązania. Torby papierowe są bardziej ekologiczne niż foliowe, nawet jeśli są pokryte warstwą lakieru. Będą się szybko rozkładały, można je recyklingować. Dodatkowo lakierowane torby są odporne na zamoknięcie i można je wielokrotnie wykorzystywać. Przez to klient może po wypakowaniu zakupów wykorzystać ponownie torbę idąc do sklepu, pakując drobiazgi, czy dając coś komuś w prezencie. Kolejna zaleta toreb papierowych to ich różnorodność. Foliówki zwykle miały mleczny kolor, były półtransparentne oraz dwa uchwyty wystające ponad siatkę.

producent toreb papierowych Torby papierowe mogą mieć uchwyt ze sznurka, papieru, wstążki, czy też są torby klockowe z wyciętym uchwytem (który nie wystaje ponad torebkę). Również wysokość, czy szerokość torebek jest zmienna. Są specjalne wysokie i wąskie torebki na butelki, jak również małe, szerokie torebeczki np. na biżuterię. Wymiary i uchwyty dopasowuje się do tego, co w torebce będzie przenoszone. Sklepy spożywcze zamawiają proste, duże torby, sklepy odzieżowe te szerokie z rączkami, a jubilerzy malutkie, ze wstążeczkami. Na torebkach można umieszczać logo, grafiki, a także stosować hot stamping, czy inne metody uszlachetniania. Torebka ze zdobieniem będzie ładniej, efektowniej wyglądała. Ładna torebka będzie robić dobre wrażenie na klientach. Zaletą torebek papierowych jest też ich mała waga oraz to że są składane na płasko. Nie zajmują dużo miejsca i można je łatwo transportować. Zawsze można zamówić je na zapas i trzymać w biurze lub na magazynie.

Na pewno się nie zniszczą i nie pogniotą. A jeśli trzeba je będzie przewieźć do sklepu, czy na targi wystawiennicze to można to zrobić autem osobowym. Reasumując, producent toreb papierowych na pewno każdemu przedsiębiorcy zaoferuje znakomitą ofertę produktową. Można wybierać kolor i zdobienie toreb, jej wymiary i kształty, a także uchwyty do niej. Idealna torebka będzie nie tylko praktyczna, ale będzie także cieszyć oko.