You are currently viewing Jak szybko zmienić kolor auta?

Wydawać by się mogło, że tuning wizualny samochodu to spora inwestycja – w końcu lakierowanie pojazdu na inny kolor niż dotychczasowy może trochę kosztować. Co jeśli jednak naprawdę zależy nam na czasowej zmianie wyglądu naszego samochodu, ale chcielibyśmy skorzystać z tańszej opcji?

Oklejanie aut różnymi foliami

oklejanie samochodów folią Pomyślmy wówczas o zmianie koloru karoserii za pomocą folii. Oklejanie samochodów folią to proces o wiele szybszy niż lakierowanie. Jeżeli chcielibyśmy, aby pojazdy służbowe naszych pracowników nie różniły się między sobą barwą, możemy wybrać to rozwiązanie. Folie stosowane do oklejania pojazdów są wysokiej jakości – odznaczają się trwałością (nie blakną przez kilka lat) oraz wytrzymałością – są odporne na negatywne działanie warunków atmosferycznych. Ich szeroki wybór sprawia, że możemy uzyskać niepowtarzalne efekty – wśród propozycji znajduje się bowiem na przykład folia carbon, która ma charakterystyczną, wyjątkową strukturę. Oklejanie samochodów folią sprawdza się także wtedy, kiedy chcemy umieścić na naszym pojeździe grafikę reklamową. Tutaj odpowiednia okaże się folia wylewana, polimerowa lub monomeryczna. Po dokładnym oczyszczeniu pojazdu z zabrudzeń, odprysków lakieru czy rdzy, możemy w prosty sposób zaaplikować folię. Oklejanie samochodów folią nadaje im estetyczny, niepowtarzalny wygląd. Folie są odporne na ścieranie, dlatego nie musimy martwić się o to, że w krótkim czasie po aplikacji ulegną one uszkodzeniom.

oklejanie samochodów folią Firmy zajmujące się oklejaniem samochodów folią proponują także zastosowanie folii odblaskowej lub magnetycznej. Folia odblaskowa to rozwiązanie odpowiednie dla osób, które chcą uczynić grafikę reklamową widoczną także po zmroku. Z kolei jeśli zdecydujemy się na folię magnetyczną, możemy ściągnąć reklamę z samochodu w dowolnym momencie i umieścić ją na innym pojeździe lub na dowolnej metalowej powierzchni. Tak szeroki wybór opcji sprawia, że oklejanie samochodów folią znajduje wielu chętnych, gdyż każdy może bez problemu znaleźć odpowiedni dla siebie wariant. Na przykład, jeżeli nie chcemy umieszczać reklamy na karoserii, wybór nasz powinien paść na folię perforowaną. „Dziurki” sprawiają, że osoby znajdujące się w pojeździe widzą wszystko, co jest na zewnątrz – nic nie zakłóca ich pola widzenia. Z kolei inni uczestnicy ruchu nie widzą wnętrza samochodu, a ich wzrok zatrzymuje się na reklamie na szybie. Z pewnością jest to więc pomysłowe rozwiązanie.

Firmy zajmujące się oklejaniem samochodów folią wykonują projekty dostarczone im przez klientów – jeśli jednak nie mamy własnego projektu, możemy liczyć na pomoc doświadczonych grafików, którzy – w oparciu o Twoje logo i barwy firmowe, stworzą dla Ciebie profesjonalną reklamę.