You are currently viewing Co zachęci odwiedzających targi do odwiedzania naszego stoiska?

Targi wystawiennicze są organizowane dla różnych branż, od ślubnej i fryzjerskiej, przez ogrodniczą i wnętrzarską, kończąc na maszynach przemysłowych i motoryzacji. To świetna okazja, by pokazać światu swoją najnowszą ofertę firmową.

Stoisko targowe a słodkości

stoiska targoweDobrze przygotowane stoisko targowe będzie estetyczne, kolorowe, przestronne, wykonane z dbałością o detale. Do tego profesjonalna obsługa i całość będzie idealna. Jednak nie do końca. Trzeba jeszcze zachęcić odwiedzających targi do podejścia do naszego stanowiska. Z pewnością dwie wspomniane już rzeczy mają tutaj znaczenie. Duże, kolorowe stoisko wystawiennicze będzie widoczne z daleka, łatwo będzie do niego trafić, jak również będzie przyciągać wzrok. Warto jest zastosować wysoki zamontowane banery lub ścianki tekstylne, dzięki czemu łatwo będzie odnaleźć nasze stoisko w tłumie innych. Przy wejściu na hale targową można także postawić roll up, potykacz, czy przymocować plakat na drzwiach wejściowych, dzięki czemu każdy odwiedzający targi będzie wiedział jak dotrzeć na dane stoisko. Obsługa również ma niebagatelne znaczenie odnośnie powodzenia naszego stoiska.

stoiska targoweHostessy i przedstawiciele firmy powinni zagadywać każdego kto przystanie koło stoiska, dzięki czemu są większe szanse na zachęcenie do ofertą. Hostessy mogą także krążyć po hali targowej czy stać przy wejściu, dobrze by było, gdyby miały ulotki reklamowe, które będą rozdawać odwiedzającym. Hostessy muszą być zawsze miłe i z uśmiechem zachęcać do udania się do wskazanego miejsca. Zachęcać odwiedzających targi mogą również liczne gadżety reklamowe. Często są to słodkie krówki z logo firmy lub inne cukierki. Słodycze to coś, co każdy lubi i się im nie oprze. Cukierek czy bombonierki reklamowe sprawią, że przy stoisko pojawi się wielu chętnych łasuchów. Jest to coś co szybko zniknie i może zostać zapomniane, dlatego też można zastosować inne gadżety, takie jak długopisy, smycze, ołówki, notesy, kalendarze, czy kubki oraz torby bawełniane z nazwą i logo firmy. To praktyczne gadżety, które przydadzą się każdemu, a przy tym nie są kosztowne. Gadżety należy rozstawić przy ,,wejściu” na stoisko, tak by każdy mógł po nie sięgnąć bez problemów. Jedynie delikatne rzeczy, takie jak kubki lepiej trzymać z daleka od krawędzi stoiska, żeby ktoś przez przypadek czegoś nie zahaczył i nie zrzucił.

Jak widać do zapoznania się z ofertą firmową na różnych targach zachęcają dobrze zaprojektowane stoiska wystawiennicze, radosna i pogodna obsługa, jak i ciekawe oraz praktyczne gadżety reklamowe.

Sprawdź http://eventlogistica.com