You are currently viewing Bezpieczne wycieczki rowerowe z dzieckiem

Najbardziej ekskluzywne foteliki rowerowe dla dzieci posiadają miękkie i solidne poszycie oraz osłonę przeciwwiatrową, jak i kierownice do trzymania. Istnieją foteliki na tył lub na przód. Foteliki na tył przeznaczone są dla starych dzieci, natomiast małe dzieci od dziewiątego miesiąca do trzeciego roku życia powinny siedzieć w foteliku montowanym na przodzie roweru. 

Foteliki rowerowe dla dzieci Bobike

Foteliki roweroweNa rynku dostępne są również wózki doczepiane do roweru, w których dziecko może swobodnie siedzieć bądź leżeć. Foteliki rowerowe Bobike na przód zapewniają bezpieczeństwo, jak i są dokładnie testowane oraz sprawdzane. Kompaktowy oraz opływowy design fotelika wraz z elegancją i funkcjonalnością stanowi nieodzowny element każdego rodzica, który uwielbia jazdę na rowerze. Montaż Bobike jest infantylnie prosty, tak samo jak jego użytkowanie, a przy tym zapewnia bezpieczną jazdę na rowerze. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów pozwala na dbałość o ergonomię oraz komfort dziecka. Bobike mini exclusive jest odpowiedni dla dzieci we wcześniej wymienionym wieku oraz o wadze od dziewięciu do piętnastu kilogramów. Zapewnia szelki, które można w łatwy sposób regulować, wygodne wgłębienie w foteliku, który gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo podczas jazdy.

Foteliki roweroweBobike występuje w kilku opcjach kolorystycznych, taki jak: Safari Chic, Denim Deluxe, Cinnamon Brown, Urban Black. Różnorodność kolorów fotelików zapewnia dopasowanie ich do płci dziecka, jak również do kolorystyki roweru rodzica. Przy wykorzystaniu fotelików rowerowych Bobike nie trzeba już pozbawiać dziecka wspólnej przejażdżki rowerowej. Konstrukcja trzypunktowych pasów sprawia, iż pas nie zsuwa się z ramion dziecka oraz nie sprawia dyskomfortu. Poprzez uchwyt do mocowania fotelik można w szybki sposób zamontować na wszelkich typach rowerów, ponieważ jest uniwersalny. Odpowiada on europejskiej normie bezpieczeństwa , jak i spełnia wszelkie wymagania rodziców względem optymalnej ochrony dziecka podczas jazdy w foteliku. Wszelkie foteliki dziecięca pozwalają na podróżowanie z dzieckiem oraz łatwy i szybki montaż ich do ramy roweru lub bagażnika, w zależności od tego do jakiego montażu są przeznaczone. Fotelik na przód zapewnia bezpośredni kontakt z dzieckiem oraz sprawowanie nad nim kontroli.

Jest to niezmiernie ważne, gdy dziecko nie osiągnęło jeszcze trzech lat. Dziecko przewożone w foteliku tylnym ma ograniczoną widoczność tego, co znajduje się przed nim, może jednak swobodnie rozglądać się na boki. Mocowanie fotelików Bobike jest niezawodne, nie trzeba więc martwić się o to, iż fotelik odczepi się podczas jazdy do roweru.